Videoyu Oynat

Neswater Su Arıtma Cihazları

GÜLİPEK TEKSTİL Dinçer Molla Gülipek Tekstil Dokuma Müdürü Yaklaşık 10 yıldan beri personel içme suyu konusunda çalışıyoruz.Damacana kullanımına son verdik oldukça tasarruf ettik.Servis konusunda çok hızlı ve başarılı çalışmaktan çok memnunuz.

Videoyu Oynat

Neswater Su Arıtma Cihazları

KAHVECİ HACI BABA Ayhan Öztürk İşletme Müdürü Kahvelerimizin güzel olmasının bir sebebi de Neswater su arıtma sistemi ile hazırlanıyor olmasıdır.Ürünlerimize farklı bir lezzet kattığını düşünüyorum.Kahve cihazlarımız hassas cihazlar olduğu için Neswater ı seçmemizin ne kadar doğru olduğunu anladık ve fazlasıyla memnun kaldık.Bizim için servis ağının iyi olması ve bir telefon ile gelinmesi önemliydi ve bunu fazlası ile yapıldığını gördüm.Müşterilerimize de kahvenin yanında Neswater arıtma sisteminden ürettiğimiz suyu ikram ediyoruz. Fiyat konusunda başka tekliflerde almıştık ama hepsini eleyerek Neswater ı tercih ettik

Videoyu Oynat

Neswater Su Arıtma Cihazları

BKM KİTAP KIRTASİYE CAFE İlker Albay BKM Reklam Müdürü Neswater su arıtma sistemleri sayesinde çay ve kahvelerimizi daha sağlıklı,steril, temiz su ile yapmaktayız.Bunla birlikte cihaza kısa sürede sahip olmamıza karşın ne kadar kaliteli ve iyi marka olduğunu bize hissettirdi ve müşteri memnuniyetimizde bununla beraber arttı. Biz çok memnunuz Neswater dan herkese tavsiye ederiz.

Videoyu Oynat

Neswater Su Arıtma Cihazları

İSOS DÖNER Erhan Erdoğan Personel Müdürü Neswater Su Arıtma Sistemlerini uzun süredir hem evimizde hemde iş yerimizde kullanıyoruz.Satış sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetine ne kadar önem veren bir firma olduğunu bize kanıtlamış oldular.

Videoyu Oynat

Neswater Su Arıtma Cihazları

MURADİYE OSMANLI MUTFAĞI Uğur Algış İşletme Müdürü Neswater Su Arıtma cihazını 2016 yılında işletmemize aldık.İşletme olarak daha önce satın aldığımız hazır su tüketim maliyeti çok yüksekti. Neswater Su arıtma sistemine sahip olduktan sonra bu maliyeti %90 lara kadar düşürdük.Ayrıca çay ve bulaşık makinalrımıza gelen su çok kireçli olduğu için sık sık arızalanıyordu.Neswater su yumuşatma sistemi kullanarak bu arızlara tamamen kesildi.Artık kireçlenme gibi bir problemiz yok.İşletmemizdeki yaptığımız yemeklerin suyunuda Neswater arıtma sisteminden ürettiğmiz su ile yapıyoruz.Yemeklerimizin lezzeti bir kat daha arttı.Evimde de Neswater alkali su tüketmenin keyfini yaşamaya başladık.

Videoyu Oynat

Neswater Su Arıtma Cihazları

WAFFLE ART Mehmet Aktaş İşletme Sahibi Neswater su arıtma sistemlerini kullanmaktan çok memnunuz.Neswater ile bir arkadaşımın vasıtası ile tanıştık.İş yerimizde kullandığımız sistem ile personel içme suyumuzu karşılıyoruz. Aynı zamanda çay ve kahve makinalarımızda kullanıyoruz.Memnunuz ve herkese de tavsiye ediyoruz.

Videoyu Oynat

Neswater Su Arıtma Cihazları

TUNÇ OTO Murat Budak Satış Müdürü 3 yıldır kullandığımız Neswater Su arıtma sistemleri ile hem personelimizin içme suyunu karşılıyoruz hemde çay ve kahve ihtiyaçlarımız da kullanıyoruz.Hızlı ve kaliteli hizmet için Neswater doğru adres.

Şimdi Denemenin Tam Zamanı!

Şimdi tüm ürünlerimizde Bir Ay Ücretsiz Deneme Montajı avantajını kaçırmayın.